KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9201577
nr 920 1577
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Akvarell, David Parsén (1896-1977), flicka med sjalett, signerad, -60, motivet: 29x21
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:23:47
27/10 20:10:17